Služby  

 

- Práškové lakování

- Tlakové čištění

 

Stručně o technologii práškového lakování

 

Příprava povrchu

- Tryskání kovovým abrazivem
- Odmaštění povrchu
 
 

Nanesení laku

Principem této technologie je pomocí tlakového vzduchu NANESENÍ vrstvy prášku na lakovaný předmět. Částečky barvy jsou elektrostaticky nabíjeny, čímž dokonale a rovnoměrně přilnou k povrchu předmětu, dochází tak k minimálním ztrátám.

Vytvrzení laku

Po nanesení laku je výrobek umístěn do VYTVRZOVACÍ pece, kde při teplotě 160 - 200°C získává své konečné vlastnosti.

Výsledek

VÝSLEDKEM je při odborně provedeném postupu a při použití kvalitních práškových barev, souvislá vrstva laku s vynikajícími, trvalými vlastnostmi, zejména s vysokou odolností.

 

Aplikujeme práškové barvy v mnoha odstínech, typech a strukturách povrchu. Našimi dodavateli jsou přední výrobci, zohledňujeme požadavky zákazníka.

 

2 vytvrzovací pece - rozměry

    šířka          1,6 m             šířka            1,8 m

    výška         2 m               výška          2,3 m
 
    hloubka      3,2 m             hloubka      3,2 m

 

Rozsah použítí práškového lakování

 

Práškující se výrobky tzv. bílého programu (pračky, ledničky, sporáky, mikrovlnné trouby), kovový nábytek a bytové doplňky, trezory, zámky, věšáky, kryty spotřební elektroniky a výpočetní techniky, jízdní kola, sportovní nářadí a posilovací stroje, kancelářské a studijní pomůcky, magnetické tabule, drobné předměty, se kterými se běžně setkáváme (lžíce na boty, otvíráky), díly pro automobilový průmysl (brzdové destičky, disky kol, kovové části interiéru, řada komponentů na motocyklech), radiátory, hasící přístroje, dopisní schránky, osvětlovací tělesa a lampy, lahve na parfémy a některé druhy alkoholických nápojů, okrasné květináče).